Top
SZYBKI i NEZAWODNY partner dla EUROPY ZACHODNIEJ

orientujemy się na rynku UE | mówimy językami krajów docelowych | współpracujemy ze sprawdzonymi CZ/SK/PL  przewoźnikami | pracujemy 24/7 | staranny nadzór podczas transportu | ubezpieczenie transportu i odprawa celna| specjalne wymogi bezpieczeństwa

 

Blog Index
The journal that this archive was targeting has been deleted. Please update your configuration.
Navigation

Dyrektor oddziału

  Anna Kellerová

 

+

 

420 601 583 873

 

anna@belmont.cz

Spedytorzy      
  Lenka (Francais, English) + 420 607 016 482 lenka@belmont.cz
  Ondrej (Francais, English)
+ 420 775 429 860 ondrej@belmont.cz
  Frederic (Francais, English) + 420 773 110 111 frederic@belmont.cz
  Iveta (English) + 420 222 510 521 iveta@belmont.cz




 
   

Zarząd firmy

   Vladimir Jarkovsky



 

management@belmont.cz

   Kamila Jarkovska

+

420 702 203 040

kamila@belmont.cz

Księgowość     accounting@belmont.cz
FAX nummer + 420 226 013 585