Top
RYCHLÝ & SPOLEHLIVÝ partner pro ZÁPADNÍ EVROPU

známe dobře trh EU|mluvíme jazyky cílových zemí|pracujeme s ověřenými CZ/SK/PL dopravci|pracujeme 24/7| důsledná kontrola průběhu přepravy| zajišťujeme pojištění|clení |speciální bezpečnostní požadavky

Blog Index
The journal that this archive was targeting has been deleted. Please update your configuration.
Navigation

Ředitelka spedice

  Anna Kellerová

 

+

 

420 601 583 873

 

anna@belmont.cz

Disponenti

     
  Lenka (Francais, English) + 420 607 016 482 lenka@belmont.cz
  Ondrej (Francais, English) + 420 775 429 860 ondrej@belmont.cz
  Frederic (Francais,English) + 420 773 110 111 frederic@belmont.cz
  Iveta (Enghlish) + 420 222 510 521 iveta@belmont.cz 
         

 

Vedení společnosti


   

  Vladimír Jarkovský



management@belmont.cz
  Kamila Jarkovská + 420 702 203 040 kamila@belmont.cz

 

Finanční oddělení

   

 

accounting@belmont.cz

FAX

420 226 013 585